Kargo & Teslimat Şartları

200 TL ve ÜZERİ HER ALIŞVERİŞTE KARGO BEDAVA!

caglayansazevi.com'da verilen siparişler, anlaşmalı kargo firması  ile aynı işgünü içerisinde merkez depomuzdan müşterilerimize gönderilmektedir.

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

* Kargo paketini teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. 

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden ÇAĞLAYAN SAZ EVİ MÜZİK ALETLERİ sorumlu değildir.

* Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Onaylıyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. caglayansazevi.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

* Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?

Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tutanak ile beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Dünyada görülen covid-19 salgını nedeniyle bu süreçte yaşanan teslimat gecikmelerinden dolayı anlayışınızı beklemekteyiz.

Keyifli Alışverişler...

ÇAĞLAYAN SAZ EVİ MÜZİK ALETLERİ SATIŞ MAĞAZALARI © 1959-2021

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Cağlayan Saz Evi - Müzik Aletleri Toptan ve Perakende Satış Mağazası herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitemiz, Chrome ve İnternet Explorer Yeni Sürümleri ile uyumludur.

Bu site SemuDesign Tarafından E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.