Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme; Siparişlerin en güvenli yoldan teslim edilmesi karşılığında tahsilatın da eş zamanlı olarak tahsil edilmesidir.

Ülkemizde sanal mağazalara olan güvensizlik acaba internetten ürün alırsam dolandırılır mıyım? sorusunu akıllara getiriyor. Sitemizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ancak siz ne olursa olsun "ben hiçbir online alışveriş sitesine güvenmiyorum" diyorsanız ve en hızlı bir şekilde ürün elimde olsun istiyorsanız PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME hizmetimiz tam size göre bir ödeme seçeneği bu kolay ve güvenli ödeme şekliyle siparişlerinizi verebilirsiniz. Sitemizden vermiş olduğunuz ürün siparişlerinin bedeli, teslimatta tahsil etmesi karşılığında PTT KARGO' ya ürünü getiren görevliye ödenmekte ve ürün teslim edilmektedir. 

Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürünü veya ürünlerin siparişini sitemizden verdikten sonra Kapıda Ödeme seçeneğiyle ürünlerinizin size hızlı bir şekilde ulaşmasını beklemek.

Keyifli Alışverişler...

ÇAĞLAYAN SAZ EVİ MÜZİK ALETLERİ SATIŞ MAĞAZALARI © 1959-2021

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Cağlayan Saz Evi - Müzik Aletleri Toptan ve Perakende Satış Mağazası herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitemiz, Chrome ve İnternet Explorer Yeni Sürümleri ile uyumludur.

Bu site SemuDesign Tarafından E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.